Kobieta - Kot

Wydawnictwo: Amber
Enyo

Życie Patience Philips zmienia się nie do poznania. Nieśmiała graficzka pracująca dla koncernu kosmetycznego odkrywa, że najnowszy produkt - rewolucyjna linia kosmetyków zapewniających wieczną młodość - zamiast upiększać, uśmierca. Wynajęte przez firmę zbiry mają uciszyć Patience. I uciszają. Na zawsze. Jedynym świadkiem morderswta jest tajemnicza kotka posiadającan nadprzyrodzoną moc. Przywraca Patience do życia i obdarza ją niezwykłymi kocimi cechami: zwinnością i wyostrzonymi zmysłami.

comboometga | 2015-12-18
Przeczytana: 16 grudnia 2015

Nie słyszałam nigdy o żadnej Patience Philips. Kobietą-Kot jest Selina Kyle.
W każdym razie, historia opisana w tej książce wydaje się być momentami naciągana i niezbyt przekonująca, aczkolwiek czyta się całkiem w porządku.
Nie sądzę, że była zła, ale mogłaby być bardziej dopracowana.

Filemona | 2011-09-18

Nie jest takie złe, przeczytałam w jedno popołudnie.

Cruella | 2012-08-25
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki