Oblicza kontemplacji

83-85401-53-9
kontemplacja, klauzura, zakony
religia
malineczka74

Odpowiedź na pytanie, w jaki sposób można przeżywać codzienne obowiązki w kontakcie z Bogiem - w otwarciu na Jego dar kontemplacji - jest problemem także w życiu konsekrowanym. Autorka, benedyktynka klauzurowa, opisuje jak różne „oblicza kontemplacji” odsłania realizowanie swojego powołania w czujności, do której wzywa Chrystus. Książka ponadto zawiera przemówienia Jana Pawła II o życiu kontemplacyjnym skierowane do sióstr klauzurowych.

Karol | 2015-12-15
andra_berattelser | 2015-03-14