Rozeznawanie woli Bożej. Św. Ignacy uczy jak podejmować lepsze decyzje

Okładka książki Rozeznawanie woli Bożej. Św. Ignacy uczy jak podejmować lepsze decyzje Timothy M. Gallagher OMV
Timothy M. Gallagher OMV Wydawnictwo: WAM religia
religia
WAM
2015-01-01
2015-01-01
Marek Chojnacki

Dobry opis sposobów rozeznania w oparciu o ćwiczenia Św. Ignacego. Dużo przykładów, aczkolwiek dotyczących samych najważniejszych decyzji życiowych. Mam nadzieję, że uda mi się stosować porady z książki, również w codziennych decyzjach.

Książka szczególnie polecana dla tych, którzy stoją przed dokonaniem życiowego wyboru i zastanawiają się którą drogą pójść i co jest ich prawdziwym powołaniem.
Książka bazuje na doświadczeniach św Ignacego i okraszona jest dużą ilością świadectw osób które rozeznawały swoje powołanie.

Porzadnie napisana ksiazka o zasadach rozeznawania wg sw Ignacego. Duzo przykladow, praktycznych podpowiedzi, jak ten proces wprowadzic doswojej praktyki.

• Posiadane
  • Światło
  • Religia/Duchowość
  • AD 2017
  • Poradniki/ pomocniki
  • Obozowa

Dodaj cytat z książki Rozeznawanie woli Bożej. Św. Ignacy uczy jak podejmować lepsze decyzje