Dyskusje o książce Zakładnicy diabła: autentyczne przypadki opętania i egzorcyzmów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Wyzwanie na czytanie 2023 – podsumowanie. Pochwalcie się, ile książek przeczytaliście!
Przeliczyłam się z tym wyzwaniem. Założyłam sobie, że przeczytam dwieście książek, a przeczytałam sto czterdzieści.  Brak czasu, może też brak odpowiedniej organizacji czasu. Miniony rok był jednym z najgorszych okresów w moim życiu, pewne tragiczne wydarzenie na pewno wpłynęło na przystopowanie mojego czytania. Poza tym nie słuchałam audiobooków, czytałam tylko wersje...
18 tyg. temu
Czytamy w weekend
A ja mogę jeszcze dodać, że "Drzewo życia" w formie e-booka jest udostępnione do przeczytania nieodpłatnie na stronie łódzkiego Centrum Dialogu, w ramach obchodów roku Chavy Rosenfarb. Można też sobie pobrać pdfa na dowolne urządzenie.  Nie ma wymówek, nic tylko czytać :D
22 tyg. temu
Czytamy w weekend
@ZaaQazany Tortury i to w dodatku zakazane i wyklęte przez kościół. Szkoda, że ta ciemnica czasem nadal wychodzi.
22 tyg. temu
Stosiki na marzec 2022
 Churchill. Opowieść o przegranym zwycięzcy Churchill. Opowieść o przegranym zwycięzcy    Jeszcze jeden dzień Jeszcze jeden dzień    Mafia bombowa. Opowieść o obsesji, innowacji i moralności
2 lata temu
Wymienię/sprzedam (GRUDZIEN 2016)
 Mila księżycowego światła  Sieć rozkwitającego kwiatu
19727
7 lata temu