Przejawy karmy

Die Offenbarungen des Karma
978-83-86132-74-4
antropozofia, ezoteryka
Yvonne

Książka, w której autor przedstawia duchowe prawa losu człowieka, ludzkości, Ziemi oraz wszechświata. Omawia między innymi karmiczne podłoże zdrowia i choroby, związek karmy z nieszczęśliwymi wypadkami oraz karmiczne skutki przeżyć człowieka. Opisuje również zagadnienie śmierci i narodzin w odniesieniu do karmy człowieka. Z okładki: Człowiek widzący nadzmysłowo nie powinien się ograniczać do...

Z okładki:
Człowiek widzący nadzmysłowo nie powinien się ograniczać do mówienia o tym tylko takim ludziom, którzy również widzą już świat nadzmysłowy.
Musi on kierować swe słowa do wszystkich ludzi, bo mówi o rzeczach, które obchodzą każdego człowieka. Co więcej, wie on dobrze, że nikt bez znajomości tych rzeczy nie może się stać "człowiekiem" w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Czytam-Sobie | 2014-12-14
Przeczytana: 16 maja 2016