Metoda Disneya

Wydawnictwo: Liber
biznes, finanse

Autorzy, konsultanci czołówki firm amerykańskich, z klientelą rozsianąpo całym świecie, analizują disneyowską filozofię biznesu i wyjaśniają, jak można ją wykorzystać w dowolnej firmie dla osiągnięcia przewagi pod względem pracy zespołowej, twórczości i innowacji. Autorzy wprowadzają cztery zasady marzyć, wierzyć, odważyć się wykonać i ujawniają, w jaki sposób te idee stanowią siłę napędową dla dziesięciu zasad, stanowiących sedno każdej strategii Disneya.

Kuba Puchajda | 2014-12-10
Agnieszka | 2013-03-03