Chleb na drogę. Dziennik mądrości i wiary.

Tłumaczenie: Dorota Chabrajska
Wydawnictwo: Salwator
Bread for the journey.
83-60082-20-0
refleksje, chrześcijaństwo
religia
emm

Kiedy Henri Nouwen rozpoczął pracę nad dziennikiem, poczuł, że doświadcza `prawdziwej duchowej przygody`. W trzystu sześćdziesięciu sześciu oryginalnych, łączących się ze sobą okruchach codziennej mądrości Nouwen odsłania przed nami swoją osobistą mapę wiary wskazując nam zarówno życiodajne wartości, jak i drogę, którą mamy podążać w swoim życiu. Chrześcijańska podróż duchowa stała się przedmiotem analizy i pochwały w każdym z pełnych elokwencji, a zarazem pobudzających do myślenia fragmentów.

źródło opisu: Salwator, 2005.

źródło okładki: http://www.salwator.com/

Dominik | 2013-12-31