rozwiń zwiń

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
9 godz. temu
Hohoho – nadchodzi czas świąt! Książki, które wprowadzą cię w wyjątkowy bożonarodzeniowy nastrój
Dla mnie książki świąteczne to niekoniecznie te, które mówią o samych świętach, ale raczej te w których czuć śnieg i mróz szczypiący w nos i uszy. Od wielu lat, rok w rok czytam "Opowieść wigilijną" Charlesa Dickensa. Klasyk i tyle - nie ma co strzępić języka tym bardziej, że jako wieczny pesymista uważam, że na świecie więcej Scroogge'ów niż całej radosnej reszty. To...
17 tyg. temu
1 z 10 (książki
5. Poeta, strażnik i więzień8. 27 śmierci Toby’ego Obeda10. Jeden z nas. Opowieść o Norwegii Odpada 9. Ludzie na drzewach - nie mam ochoty na literaturę piękną
46 tyg. temu
Poleć książkę
 Mroki Mroki Co polecisz osobie, która się wszystkiego boi?
2 lata temu
Książki, które wprowadzą w świąteczny nastrój
Mam pytanie. Czy 'Święta z Kardynałem' to inny tytuł książki 'Boże Narodzenie w Lost River' czy kontynuacja? Bo jakieś zamieszanie widzę w tym temacie tu i ówdzie.
1934
9 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2014)
Poszukuję:  Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach
10 lata temu
Pokazuje 6 z 7