ABC... ŻYCIA DUCHOWEGO w pytaniach i odpowiedziach

978-83-89621-90-0
religia, życie duchowe
religia
LesnyLudek

Po czym można poznać, że ktoś jest świętym? Jak postępować podczas kryzysu duchowego? Co robić, aby stać się gorliwym? Jak można ćwiczyć silną wolę? To tylko kilka spośród 125 pytań dotyczących chrześcijańskiego życia duchowego, na które odpowiedź można znaleźć w tej książeczce. Skierowana jest ona do wszystkich, którzy pragną coraz bardziej odpowiadać miłością na miłość Tego, który do końca umiłował.

LesnyLudek | 2010-05-03
Omega_Prime | 2016-07-22