Dyskusje o książce Wyspa skazańców

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Ziemia kłamstw Miałem ochotę na obyczajową sagę rodzinną. Póki co bardzo dobrze :)
6 lata temu
Czytamy w weekend
Teraz pora na  Rój Rój  Tajemnica morskiej latarni Tajemnica morskiej latarni  Żona mojego męża Żona mojego męża
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (styczeń 2015)
wyobraz sobie ,że Koontz z antykwariatu w dobrym stanie za 5 zł:)
9 lata temu
Poszukuję książek (I kwartał 2014)
Poszukuję:  Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach Ciężarówką przez 9 miesięcy. Przewodnik po ciąży i okolicach
10 lata temu
Potrzeba :)
trixie: Wiem, że to portal o książkach, ale do takich "psychicznych" pozycji, mogę dorzucić filmy (niektóre bardzo znane, inne nie :P): Wyspa tajemnic, Incepcja, Podziemny krąg, Ostatnia miłość na ziemi, Łono Z ogromnym naciskiem na te dwa ostatnie, niedawno obydwa oglądałam, genialne! Szkoda, że akurat na podstawie Ostatniej miłości... i Łona nie ma książek :C Wyspa...
11 lata temu
Pokazuje 6 z 7