Zostawmy to na potem. Część II

Joanna Tworkowska Wydawnictwo: Novae Res literatura obyczajowa, romans
Novae Res
2023-08-23
2023-08-23

Joanna Tworkowska przedstawia nam kolejną część serii "Zostawmy to na potem". Viktoria, Roman i Ewelina przenoszą czytelnika w świat niezapomnianych przygód.

Nie spodziewajcie się przewidywalności! Akcja rozgrywa się w gąszczu emocji, zaskakujących zwrotów i pełnych barw postaci. Viktoria, nasza nieustraszona bizneswoman, wraz z kuzynem Romanem i uroczą Eweliną wyruszają w egzotyczną podróż do Dubaju, w której zabawa mieszać się będzie z biznesem.

Viktoria, odważna bizneswoman, rozkwita w fascynującym świecie intryg i przepychu. Jej historia, pełna niespodziewanych zwrotów, trzyma w napięciu do samego końca. A te gorące noce i blichtr! Czy można chcieć czegoś więcej? Szkoda, że nie wszystko pójdzie po jej myśli. Negocjacje biznesowe zaskoczą swoją trudnością, a piękna Ewelina zniknie bez wieści na jednym z przyjęć…

To nie jest zwykła powieść. Autorka przedstawia pełną zwrotów akcji, niespodzianek i napięć historię z ciekawymi bohaterami. Viktoria to kwintesencja siły, Roman - odwagi, a Ewelina - uroku.

Czytając tę książkę, wchodzisz w wir emocji, zapominasz o czasie i przenosisz się w magiczny świat literatury. Dla wszystkich, którzy szukają czegoś przyjemnego do przeczytania, "Zostawmy to na potem. część II" to trafny wybór! ☺️

• Posiadam :)
  • Beenar