Der Kanon mechanischer Seelen

Okładka książki Der Kanon mechanischer Seelen Michael Marrak
Okładka książki Der Kanon mechanischer Seelen
Michael Marrak Wydawnictwo: Amrûn Verlag Cykl: Kanon (tom 1) fantasy, science fiction
Kanon (tom 1)
Amrûn Verlag
2017-10-31
2017-10-31
niemiecki
science fiction groteska

Okładka książki Wie künstlich ist Intelligenz? Andreas Eschbach, Klaus N. Frick, Reinhard Karger, Stefan Lammers, Gundel Limberg, Michael Marrak, Jannis Radeleff, Carsten Schmitt, Nele Sickel, Judith C. Vogt
Wie künstlich ... Andreas Eschbach, K...

Na półkach: , , , , , , , , ,

Niemiecki autor pisze w stylu Stanisława Lema – i wychodzi mu to całkiem sprawnie. Momentami ma się wrażenie czytania nieznanej części „Cyberiady”. Pojawia się nawet wyraz „bladawiec” ;)

„Kanon” to pełna humoru i nawiązań do twórczości polskiego mistrza SF historia pewnej wyprawy w poszukiwaniu „kraju olejem i eterem płynącego, gdzie metal nigdy nie rdzewieje”. Dla wszystkich fanów absurdalnego humoru SF.

• Science fiction
  • Nagroda DSFP