Ahmad Suradji. Szaman i jego magiczny eliksir

Okładka książki Ahmad Suradji. Szaman i jego magiczny eliksir Galka
Okładka książki Ahmad Suradji. Szaman i jego magiczny eliksir
Galka Wydawnictwo: Word Audio Publishing International Cykl: Azjatyccy seryjni mordercy (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
40 str. 40 min.
Azjatyccy seryjni mordercy (tom 3)
The Sorcerer, or Ahmad Suradji’s Magic Potion
Word Audio Publishing International
2022-06-29
2022-06-29
40 min.
Agnieszka Rewilak

To samo, co poprzednim razem - mnóstwo informacji pobocznych, prawie nic o faktycznej sprawia. Straszna nuda i generalnie nie polecam, bo istnieje naprawdę mnóstwo świetnych pozycji w gatunku! To jest raczej jako anegdotka, a jeśli chcemy się czegoś faktycznie dowiedzieć, to trzeba szukać na własną rękę.

Tak jak w poprzednich dwóch, moim zdaniem za mało informacji, przez co szybko zapomnę o czym w ogóle były te książki.

To było ciekawe, ale chyba najgorsza część tej mini serii. Najmniej szczegółów, dużo ogólnych informacji.

• Audiobooki
  • Audiobook (pl)