Ja się nie chowam, jestem ChaDowa

Serdecznie polecam e-book'a Julii. To pozycja, którą się „chłonie”, a nie czyta. Świetnie napisana z dużą dawką humoru. To bardzo wartościowa pozycja i z pewnością może pomóc wielu osobom. Szczególnie tym, którzy nie wiedzą, co się z nimi dzieje lub obserwują podobne „dziwne” zachowania u kogoś ze swojego otoczenia. Można pomyśleć, że „fajne, śmieszne ” zdarzenia, ale trzeba pamiętać, że ChAD to choroba, a każda choroba to cierpienie. To również niebezpieczne zaburzenie, w którym chora osoba w czasie manii może zrobić takie rzeczy, których konsekwencje będzie ponosiła przez całe życie (np. wzięcie kredytu, przypadkowe kontakty seksualne, itp.). Bądźmy zatem czujni i uważni na innych! Julia w swojej książce nie zamyka się tylko na tym, co trudne i ciężkie, ale daje nadzieję na normalne życie ! Można, chorując psychicznie założyć rodzinę, wychowywać dzieci, pracować, pomagać ludziom i rozwijać się. To bardzo ważne dla tych, którzy dopiero co zostali zdiagnozowani i świat im się zawalił… To NADZIEJA na dobre życie. Dzielmy się tą szczególną książką wydaną przez Wydawnictwo Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, co również świadczy o jej wyjątkowości. Zachęcam do czytania :). To wspaniała lektura na weekend !

Napisane niezwykle wartko, ciekawie i z dużą dawką humoru kompendium wiedzy o Chorobie Afektywnej Dwubiegunowej. Traktuje także o wielu interesujących tematach powiązanych z chorobą. Lektura niezwykle wciąga i pochłania się tę pozycję jednym tchem. Serdecznie polecam wszystkim, którzy chorują na ChAD, a także ich bliskim.

• Obyczajowa/psychologiczna

Dodaj cytat z książki Ja się nie chowam, jestem ChaDowa