Kryzysowy poradnik domowy, czyli kobieca sztuka zaradności

Okładka książki Kryzysowy poradnik domowy, czyli kobieca sztuka zaradności Ewa Kozioł
Okładka książki Kryzysowy poradnik domowy, czyli kobieca sztuka zaradności
Ewa Kozioł Wydawnictwo: Fundacja Zielony Zagonek poradniki
poradniki
Kryzysowy poradnik domowy, czyli kobieca sztuka zaradności
Fundacja Zielony Zagonek
2022-04-19
2022-04-19
eko poradnik

Osobiście polecam! Książka przede wszystkim otwiera oczy na sprawy, o których nie myśli się mając dostęp do wszystkiego pod ręką w czasie pokoju. Jest ciekawie wydana, jej rozdziały są logiczne, poukładane. Znalazłam wiele ciekawostek i inspirujących przepisów, które mam w planach zastosować. Książka nie jest obszerna, więc czuję niedosyt, ale otwiera ona wrota do dalszego zgłębiania tajników przetrwania na czas kryzysu czy wojny! Na pewno nie są to pieniądze wyrzucone w błoto - wręcz przeciwnie! Żałuję jedynie tego, że wcześniej jej nie kupiłam 😉

Świat pędzi naprzód, otaczamy się nowościami technologicznymi, co zdecydowanie pomaga nam w codziennym życiu, na które jednak musimy zapracować.
Z jednej strony jesteśmy coraz bardziej zabiegani, a z drugiej strony chcielibyśmy być samowystarczalni.
Co możemy zrobić, jak zachować się w sytuacji kryzysowej?
Jak poradzić sobie przy niektórych dolegliwościach ? Jak naładować telefon kiedy braknie prądu ? Czy jesteście gotowi na ewentualną ewakuację?
Niektóre ze sposobów znanych starszym ludziom są obce tym młodszym. Ta książka może wam/ nam pomóc.
Oprócz tego znajdziecie również ciekawe przepisy. Ja kilka z nich już wypróbowałam.
Polecam.

Co możemy zrobić, jak zachować się w sytuacji kryzysowej?
Jak poradzić sobie przy niektórych dolegliwościach ? Jak naładować...

Książkę pożyczyłam od znajomej i cieszę się, że nie wydałam na nią pieniędzy.
Język przystępny, ale za mało konkterntych porad. Spodziewałam się czegoś odkrywczego, ale niestety zawiodłam się.
Dla totalnego laika w kwestiach związanych z przetrwaniem, funkcjonowaniem w trudnych czasach, będzie to może bardziej przydatne, ale dla osób, które w minionej epoce PRL radziły sobie z prowadzeniem domu, niewiele nowinek.
Książka ma też duży plus - jest pięknie wydana, bardzo mi się podoba okładka i wnętrze.

Książkę pożyczyłam od znajomej i cieszę się, że nie wydałam na nią pieniędzy.

Chciałam od tej książki więcej, niestety się zawiodłam.
Może dla osoby, która zawsze żyła w mieście i mało gotuje, ta książka wniesie coś nowego. Niestety jak dla mnie za mało nowych i przydatnych informacji. Dużo opisów i gdybań, co i kiedy na m się przyda, a za mało konkretów. A z przepisów na zioła bałabym się skorzystać, bo większość jest na bazie silnych ziół, które trzeba umieć stosować żeby nie zaszkodzić.
Szkoda- książka mogła dać na prawdę dużo, szczególnie w dzisiejszych czasach, a tak mam poczucie zmarnowanych pieniędzy.

Chciałam od tej książki więcej, niestety się zawiodłam.

• Poradnik
  • Kulinaria
  • DIY
  • Rok 2022
  • Chcę mieć!

Dodaj cytat z książki Kryzysowy poradnik domowy, czyli kobieca sztuka zaradności