Ciekawe historie vol.1

Okładka książki Ciekawe historie vol.1 Tomasz Czukiewski
Okładka książki Ciekawe historie vol.1
Tomasz Czukiewski Wydawnictwo: Selfpublishing Cykl: Ciekawe historie (tom 1) historia
historia
Ciekawe historie (tom 1)
Ciekawe historie vol.1
Selfpublishing
2020-03-20
2020-03-20
Ciekawe historie Reportaż historyczny XXw. Audiobook

Polecam, wspaniałe historie, do kupienia na stronie autora!

Polecam, wspaniałe historie, do kupienia na stronie autora!

Pokłony dla Tomasza za research i ogólnie kupę dobrej roboty!

Nie wiem, czy oceniać ten audiobook w kategoriach książkowych, czy podcastowych/słuchowiskowych, ale, tak czy inaczej, zaręczam, że warto. Ja pochłonąłem ciągiem jak najlepszy posiłek i zabieram się za część drugą. :)

Pokłony dla Tomasza za research i ogólnie kupę dobrej roboty!

Wciągające, interesujące i kształcące. Świetny głos autora prowadzący przez niuanse wydarzeń, uzupełniające historie w dodatkowy wymiar i przestrzenne wyobrażenie sytuacji oraz postaci. Pod koniec myślałam, że to było wszystko co mogło mnie interesować, a końcowe dodatki są zapychaczami czasu, ale nawet opowiadając o swoim doświadczeniu i w rozmowie z bratem potrafi przekazać mnóstwo ciekawych doświadczeń i zainspirować. Prawdopodobnie wrócę jeszcze do tego słuchowiska, co mi się żadko zdarza, bo prześledzenie faktów w zaprezentowanym zestawieniu pozostawia pewne wrażenie uporządkowania myśli na temat wydarzeń przeszłych. Minusy? Za krótkie ;)

• Chcę audiobook
  • Różności