Dzień w Zwierzaczkowie. Wyruszamy pociągami z Kocurkami

Okładka książki Dzień w Zwierzaczkowie. Wyruszamy pociągami z Kocurkami Sharon Rentta
Okładka książki Dzień w Zwierzaczkowie. Wyruszamy pociągami z Kocurkami
Sharon Rentta Wydawnictwo: Amber Cykl: Dzień w Zwierzaczkowie (tom 4) Seria: Amberek opowieści dla młodszych dzieci
40 str. 40 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Dzień w Zwierzaczkowie (tom 4)
Amberek
A day with the animal railway
Amber
2021-06-28
2021-06-28
40 min.
Małgorzata Cebo-Foniok
zwierzaczkowo zwierzęta pociąg lokomotywa pociągi maszynista stacja kolejowa bilet zasady zachowania kolej bogato ilustrowane

Świetne wprowadzenie do tematu podróżowania pociągiem. Kocurek Pazurek chce prowadzić pociągi, jak dorośnie. Jego dziadek był maszynistą. Teraz malec wyrusza z dziadkiem.

Książeczka jest napisana w zabawny sposób, ilustracje śmieszą, a jednocześnie uczą, np że nie należy kłaść nóg na siedzeniach, głośno rozmawiać przez komórkę, zajmować 3 miejsca itp.

Polecam!

Polecam!

Piękny dzień za oknem, idealny na wycieczkę? Jaki jest Wasz ulubiony środek transportu? U mnie zdecydowanie pociąg! Uwielbiam tą myśl, że jadę wygodnie i nie musze martwić się drogą 😊 Jeśli podobnie jak ja, Wasze dzieci uwielbiają pociągi/ kotki/ książki (wystarczy jedna poprawna odpowiedź :P ) to nowa propozycja: „Dzień w zwierzaczkowie. Wyruszamy pociągami z Kocurkami” z pewnością przypadnie im do gustu!

To prawdziwa gratka dla miłośników kolei – razem z Kocurkiem Pazurkiem i jego Dziadkiem wybierzemy się w podróż, podczas której poznamy wiele zagadnień związanych z pociągami – ich rodzaje, nazwy zawodów związanych z tematem, dowiemy się jak się kupuje bilety, jak (nie)należy się zachowywać w pociągu i wiele wiele innych.

Przyjemna historia w otoczeniu uroczych ilustracji! Serdecznie polecamy ♥️

• Dla Dzieci