Ostatnia krucjata

1998-01-01
838564718X
Franciszek Irmiński
objawienia maryjne czasy ostateczne Apokalipsa

Thomas W. Petrisko (zdobył tytuł naukowy doktora) był prezesem Pittsburgh Center for Peace (Pittsburskiego Centrum dla Pokoju). Od 1990 roku do 1996 roku pełnił funkcję redaktora specjalnych wydań trzech redagowanych przez ośrodek czasopism, które relacjonowały objawienia Matki Bożej i były publikowane w milionach egzemplarzy na całym świecie. Był także prezesem St. Andrews Productions (Wydawnictwa świętego Andrzeja).

"Ostatnia krucjata jest książką o tematyce prorockiej i apokaliptycznej. Jest ona zarówno ostrzeżeniem, jak i przejmującym wołaniem". Tytułowa ostatnia krucjata to Krucjata Różańca Świętego – ostatni ratunek dla nas i w ogóle dla całego świata.

"Słowa te kieruję do tych osób, którym trudno jest przyjąć orędzie, zarówno moje, jak i mojego Syna. Odmawiajcie Różaniec, wszystkie trzy części przez dziewięć dni, angażując w tę modlitwę całe swoje serce. Ofiarujcie ją Sercu Jezusa i proście Ducha Świętego, aby was oświecił. Wtedy zrozumiecie". To słowa Maryi jakie w przesłaniu otrzymała Christina Gallagher 4 lutego 1988 roku w hrabstwie Mayo w Irlandii. Ten cytat został zaczerpnięty z książki pod tytułem "The Sorrow, The Sacrifice and The Triuph" ("Żal, ofiara i tryumf").

Święty Jan Bosco przekazywał, że przyjmowanie Komunii Świętej to "Ratunek dla wierzących", a Maryja to "Wspomożenie chrześcijan". A ja spostrzegłem, że to dwie ścieżki bezpieczne dla duszy, ratunek również dla ciała dla tych co się boją o doczesność i że "będą to najskuteczniejsze środki, aby wytrwać w obliczu nadchodzących prób i doświadczeń".

Objawienia Matki Bożej w 1973 roku w japońskiej miejscowości Akita, "podobnie jak objawienia fatimskie, zapowiadały one zagładę świata, jeśli się nie nawróci". Papież Jan Paweł II wyznał, że są one "znakiem czasów... strasznych czasów".

Mirjana Soldo z Medjugorie: "Matka Boża powiedziała, że jest to ostatnie objawienie na ziemi". Ktoś później skierował do Mirjany podobne pytanie dlaczego Maryja przychodziła tak często i na tak długo, to Mirjana bez chwili wahania dała odpowiedź: "Ponieważ są to Jej ostatnie objawienia". "Matka Boża wyjawiła im, że kiedy te objawienia się skończą, na świecie będą miały miejsce fałszywe objawienia i że musimy być bardzo ostrożni, byśmy nie zostali oszukani".

Maryja powiedziała ojcu Stefano Gobbi, (Włochy),że "Czeka was cierpienie, jakiego świat jeszcze nie zna. (...) Jest to próba tak wielka i bolesna, że nie jesteście sobie w stanie tego wyobrazić".

Maryja skierowała takie zdanie do Julii Kim, (Korea),by przekazała ludzkości: "Ponieważ tak wiele moich dzieci na świecie nie słucha moich słów i ignoruje je, czara Bożego Gniewu powoli zaczyna się przepełniać..."

Maryja do siostry Agnes Sassagawa, (miejscowość Akita w Japonii),powiedziała: "Ci, którzy położą ufność we mnie, zostaną ocaleni".

Wizjonerka Vicka Ivankovic wyjaśniła misję Matki Bożej w Medjugorje: "Chce Ona, aby wszyscy na całym świecie zostali ocaleni, by mogli żyć w miłującej obecności Boga. Przyszła, by wezwać wszystkich ludzi, aby posłuchali Jej orędzia i nawrócili się. Życie w grzechu jest niebezpieczne. Straszliwa klęska czeka tych, którzy nie nawrócą się do Boga. On zawsze nam przebacza, niezależnie od tego, jak wielki jest nasz grzech. Musimy jedynie o to poprosić. Matka Boża wzywa nas, byśmy teraz prosili Boga o przebaczenie. Przypomina nam Ona, że Bóg nigdy nie odmawia wybaczenie temu, kto o nie prosi".

Wydawnictwo Arka na końcu książki wyszczególniło 39 pozycji o tematyce ascetyczno-mistycznej, a także z serii zagrożenia duchowe. Moją uwagę najbardziej przykuły dwie:

Bonifacius Gunther, "Szatan istnieje naprawdę". Jak rozpoznać i skutecznie pokonać szatana. Dlaczego szatan może szkodzić człowiekowi. Narzędzia, którymi posługuje się szatan w walce z człowiekiem. Potęga publicznych i prywatnych egzorcyzmów. Działanie szatana w świetle orędzi Matki Bożej. Rozpoznawanie błędów rozsiewanych wewnątrz Kościoła przez masonerię. Pierwsza książka od 50 lat w pełni naświetlająca ten temat. Wydanie IV specjalne, rozszerzone, 570 stron.

John Leary, "Przygotujcie się na Wielki Ucisk i na Erę Pokoju". Dokładny opis wydarzeń, w najbliższych kilku latach, poprzedzających publiczne objawienie się osoby Antychrysta. Jego rządy i upadek. Sam Jezus ostrzega dlaczego i jak należy uniknąć przymusowego przyjęcia znaku Bestii. Po przeczytaniu tej książki każdy będzie wiedział jak zachować się wobec Antychrysta, aby uniknąć wiecznego potępienia.

Dodaj cytat z książki Ostatnia krucjata