Wilcze Wiano

San Set
2021-01-01
2021-01-01
motywacja samorozwój

Książka zdecydowanie warta uwagi! Dla tych bardziej i mniej zaawansowanych. Zaskakuje badawczym podejściem i szerokim zakresem tematyki. I co najważniejsze, autor nie moralizuje, ale w sposób dojrzały i dowcipny niekiedy, wskazuje drogi rozwiązania wielu problemów. Lekkość stylu, kultura języka i świetnie dobrane maksymy sprawiają, że czas z tą lekturą upływa jeszcze szybciej niż zwykle.

Tą książkę trzeba przeczytać! To jest Mistrzostwo!!!
Po przeczytaniu "Kroniki Przygód Krasnoludka Nieśmiałka" (tego samego Autora) nie wahałam się sięgnąć po kolejną książkę Pana Piotra Chuda... I nie zawiodłam się! Fenomenalna książka, która porusza problemy życia codziennego, ukazując wiele sytuacji życiowych, które dla człowieka mogą stanowić kłopot, ale Autor ukazuje je całkiem z innej strony, dzięki czemu możemy nauczyć się poprostu żyć szczęśliwie.
Tą książkę czyta się bardzo szybko, jest wciągająca, budzi do podjęcia refleksji nad własnym życiem. Po jej skończeniu każdy może powiedzieć jedno: MISTRZU, PISZ JESZCZE!!!
Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECAM WSZYSTKIM!
Myślę, że książka ta powinna znaleźć się na liście obowiązkowych lektur!

Tą książkę trzeba przeczytać! To jest Mistrzostwo!!!

Ta książka to ponadczasowy poradnik. Autor radzi jak przeżyć w dzisiejszym świecie. Porusza tematy i problemy, które dotykają nas w życiu codziennym, rodzinnym, społecznym, religijnym.
Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
Wydawać by się mogło, że książka poruszająca tak wielu aspektów życia ludzkiego będzie ciężka w czytaniu. Nic bardziej mylnego. Czyta się ja niezwykle lekko. Powiem więcej... ciężko oderwać się od niej. Za każdym razem kiedy muszę już kończyć czytanie, to zawsze dorzucam jeszcze jednen z tematów i kolejny i kolejny...
Jestem na końcu czytania książki, ale już wiem że przeczytam ją drugi raz. Tylko teraz zaznacze kolorowymi kartkami wszystkie ciekawe fragmenty. Hmmm... a będzie tego sporo.
Ludziska, powiem krótko - przeczytajcie ta książkę, bo jest tego w 100% warta że względu na treść i perfekcyjnie dopasowane ilustracje (to równie ważne w książce, bo pozwala dogłębniej wejść w temat i dać chwilę refleksji).
Jak dla mnie PETARDA!!!
Takie lektury powinny być w szkołach - życiowe. A ja żałuję że nie trafiłam na takiego pedagoga.

Każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

,,Wilcze Wiano" jest pewnego rodzaju poradnikiem. Uczy wiary w siebie i życia na pełnej petardzie. Dotyka problemów współczesnego świata i ukazuje sposoby radzenia sobie z nimi. Autor podczas swoich rozmyślań podkreśla ważną rolę Boga w życiu każdego człowieka. Książka pełna jest ponadczasowych życiowych prawd. Zmusza do refleksji. Pozycja warta uwagi.

Wspaniała książka, która wprowadza nas w zadumę i zmusza do refleksji. Sprawia, że złe dni stają się dobre, a dobre dni jeszcze lepsze! Mistrzowsko dobrane "złote myśli" pozwalają nam na lekko podchodzić do zdarzeń życia codziennego. Książka kierowana jest do czytelnika dorosłego ale polecam ją również dorastającej młodzieży, która znajdzie tu wiele kierunkowskazów życiowych.

Wilcze wiano książka, która zmusza do refleksji i przemyśleń na temat różnych życiowych sytuacji. Książka, która jest drogowskazem dającym rozwiązanie jak odnaleźć się wśród różnych życiowych problemów nie zatracając swojego Ja i systemu swoich wartości. Gorąco polecam wszystkim.

Jest niesamowita

Jest niesamowita

książka przeczytana jednym tchem, polecam z czystym sumieniem. Autor we wspaniały sposób potrafi dotrzeć do nas i uzmysłowić nam co jest najważniejsze w życiu. Po przeczytaniu tej książki myślę, że każdy czytelnik spojrzy na siebie i życie inaczej bo "żyjemy tu i teraz". W dzisiejszym szalonym świecie powinien przeczytać ją każdy.

Wilcze wiano to strzał w dziesiątkę na miarę dzisiejszych czasów. Polecam

Wilcze wiano to strzał w dziesiątkę na miarę dzisiejszych czasów. Polecam

Książka godna polecenia.Czyta się bardzo przyjemnie.Ciekawie ukazuje problemy jakie trapią ludzi w obecnych czasach.Autor podpowiada jak rozwiązywać problemy i jak spokojnie życ.

Dodaj cytat z książki Wilcze Wiano