Koszerna metoda wychowawcza

Okładka książki Koszerna metoda wychowawcza Ojciec Wwwirgiliusz
Okładka książki Koszerna metoda wychowawcza
Ojciec Wwwirgiliusz Wydawnictwo: Storybox.pl Seria: Wychowanie bez porażek poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Wychowanie bez porażek
Koszerna metoda wychowawcza czyli nie czyń drugiem co tobie niemiłe
Storybox.pl
2020-09-08
2020-09-08
9788381948326
Dzieci Rozrywka Humor

Okładka książki Mały człowiek, wielkie potrzeby. Jak zadbać o prawidłowy rozwój emocjonalny dziecka John Philip Louis, Karen McDonald Louis
Mały człowiek,... John Philip Louis, ...
Okładka książki 10 minut uważności: jak pomóc dzieciom radzić sobie ze stresem i strachem Goldie Hawn, Wendy Holden
10 minut uważn... Goldie Hawn, Wendy ...
Okładka książki Wychowując Kaina. Jak zatroszczyć się o emocjonalne życie chłopców Dan Kindlon, Michael Thompson
Wychowując Kai... Dan Kindlon, Michae...
Okładka książki Montessori w twoim domu. Przewodnik dla rodziców małych dzieci, chcących wychować ciekawych świata i odpowiedzialnych ludzi Simone Davies, Hiyoko Imai
Montessori w t... Simone Davies, Hiyo...

Nie dość że śmieszy to jeszcze naprawdę znajdziemy tutaj sensowne rady dla rodziców. Ogromna różnica do innych pseudo-śmiesznych poradników pisanych przez znane (?) blogerki.

Bardzo dobra pozycja, z którą powinien się zapoznać każdy rodzic. Szczególnie polecam wszystkim tym z kijem w tylnej części ciała, dla ktorych dziecko to dodatek to torebki, który powinien pasować idealnie.
Autor ujawnia, że tylko wtedy, gdy sami przestaniemy tupać nóżką i stroić fochy dzieci zaczną traktować nas serio i może odrobinę bardziej słuchać, choć i tu nie zawsze można liczyć na sukces.
Audiobooka słuchało się bardzo dobrze!

Całkiem, całkiem - jak powiedziałby Mikołajek. Niełatwo być zabawnym. Ojcu się udaje

Przepyszne danie!
Pięknie ubrane w słowa, oddające w punkt coś, co czujesz przez skórę ale nie wiesz jak to powiedzieć.
Lekko. Ale coś tam zostaje w głowie.
Dowcipnie. I to tak dowcipnie, że czasem do rozpuku, do łez, do bólu brzucha.
Z sensem. Na temat.
I jestem wierną fanką Królowej Matki!
Śmiało polecać można każdemu.

Przepyszne danie!
Lekko. Ale coś tam zostaje w głowie.
Dowcipnie. I to tak dowcipnie, że czasem do rozpuku, do łez, do bólu brzucha.
Z sensem. Na temat.
I jestem wierną fanką Królowej Matki!
Śmiało polecać można każdemu.

Dla mamy i dla taty, doskonała rozrywka z życia wzięta.

Dla mamy i dla taty, doskonała rozrywka z życia wzięta.

Przeczytałam ostatnio takie zdanie: ,,Macierzyństwo jest wtedy, kiedy masz ochotę płakać trzy razy dziennie, ale nie masz na to czasu". Powiadam Wam, na tę pozycję, czas każdy rodzic z poczuciem humoru i dystansem to rodzicielskiej rzeczywistości znaleźć jednak powinien. Dla dobra własnego zdrowia psychicznego. Mało tego, uważam nawet, że recepty na ,,Koszerną metodę wychowawczą" powinni przepisywać lekarze rodzinni na NFZ. Dystans i uśmiech, to jest to co nas drodzy rodzice uratować może! Polecam!

• Audiobooki
  • Polskie
  • Poradniki
  • Śmiechowe
  • Wyzwanie 2021

Dodaj cytat z książki Koszerna metoda wychowawcza