Kochaj albo żyj. Królowa bierze wszystko.

Okładka książki Kochaj albo żyj. Królowa bierze wszystko. Monika Banasiak, Patryk Boro
Okładka książki Kochaj albo żyj. Królowa bierze wszystko.
Monika BanasiakPatryk Boro Wydawnictwo: Boro biografia, autobiografia, pamiętnik
Boro
2019-01-01
2019-01-01
Mafia Pruszków Perszing mafia pruszkowska

Okładka książki Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz Monika Banasiak, Artur Górski, Andrzej Gryżewski, Jarosław Sokołowski
Słowikowa i Ma... Monika Banasiak, Ar...

Lubię czytać biografie bądź wywiady z jakimiś znanymi ludźmi. Dawno temu trafiła w moje ręce książka, a w sumie wywiad z Moniką Banasiak czyli Panią Słowikową. Myślałam, że książka będzie ciekawa i wpadnie w pamięć na długo. Tak się niestety nie stało…

Zacznę od razu od minusów – błędów stylistycznych jest mnóstwo. Czytając myślałam, że ten wywiad przeprowadził ktoś na kolanie gdzieś na ławce w parku. To co znajdziemy w tej książce mogliśmy przeczytać w innych, które zostały wydane jakiś czas temu. Tu jest powielony temat i nic więcej. Chyba, że ktoś nie zna Pani Słowikowej i nie czytał nic o niej – ta pozycja będzie dla niego idealna. Rozumiem, że autor jest młodym pisarzem, ale czasami warto swoje wypociny dać wielu osobom do przeczytania, by mogły coś podpowiedzieć. W dodatku książka kosztuje aż 39,90! W tej kwocie można zdobyć ciekawe propozycje czytelnicze, do których będzie się wracało co jakiś czas.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie! Nie warto tracić pieniędzy! Nastolatki wydają lepsze książki i to bez błędów!

Książka słaba.
Mnóstwo błędów językowych i interpunkcyjnych co potwornie rzuca się w oczy podczas czytania. Książka w takiej postaci w ogóle nie powinna pójść do druku.
Temat znany i oklepany. Został już obszernie podjęty w Królowej mafii, jest to swoiste powtórzenie wszystkiego co już zostało powiedziane, zatem książka nie wnosi nic nowego.

Książka słaba.

Czekając na pociąg wszedłem do pobliskiej księgarni. Od frontu rzucił mi się w oczy ten "bestseller".Chwyciłem do ręki i zacząłem czytać fragmenty tej nowości wydawniczej. Niestety muszę to napisać: straszne grafomaństwo, płytkie rozważania oraz dialogi + temat odgrzewany po raz setny.
Patryku, młody pisarzu, nie idź tą drogą !
To było jeden z najbardziej zmarnotrawionych kwadransów w moim życiu.

Patryku, młody pisarzu, nie idź tą drogą !
To było jeden z najbardziej...

• Przeczytane w 2022 roku

Dodaj cytat z książki Kochaj albo żyj. Królowa bierze wszystko.