Okładka książki O małym Janku, który więcej widział! Opowiadania o nastolatku poznającym świat pieniędzy. Agnieszka Doskocz, Jacek Doskocz, Karol Doskocz
Agnieszka DoskoczJacek Doskocz Wydawnictwo: www.inlabi.com literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
www.inlabi.com
2019-11-11
2019-11-11
Dziecko Pieniądze Motywacja Uczenie się Gospodarka Finanse Zarabianie

Książkę zakupiłem w sklepie inlabi.com, Czytałem swojemu dziecku jako opowieści na dobranoc. Rozdziały w sam raz na jedno poczytanie, mały nawet 1 rozdział sam przeczytał. Wydanie ładne z ilustracjami i animacją na brzegu książki. treść pobudza do myślenia nie tylko dziecko. Ja potem miałem pytania od dziecka dotyczące zagadnień finansowych- czy mamy kredyt i dla czego wzięliśmy na samochód, po wytłumaczeniu synowi - spłacililiśmy kredyt wcześniej ;),więc książka nie tylko dla dzieci. Ogólnie: książka uczy gospodarności i spojrzenia na pieniądze nie tylko jako są, ale przedewszystkim poco i jak można zarabiać. Polecam

Kupiona w pakiecie, czytałem ją dzieciom. Był to początek naszej dyskusji o: zarobkach, wydawaniu, pracy, oszczędzaniu. Powiem, tak: Kiedyś czytałem Bogaty ojciec, biedny ojciec i wydawała mi się mało atrakcyjna, bo tylko: nieruchomości i akcji. W książce O Janku poruszane są ciekawsze sprawy, bardziej życiowe oraz podpowiada dzieciom, co mogą zrobić, żeby mieć więcej własnej gotówki bez naciągania rodziców. Z pewnością rodzicom zwróci się ta inwestycja. ;)