The Mortal Instruments. Città di Ossa. Libro uno. Graphic Novel

Okładka książki The Mortal Instruments. Città di Ossa. Libro uno. Graphic Novel Cassandra Clare, Cassandra Jean
Okładka książki The Mortal Instruments. Città di Ossa. Libro uno. Graphic Novel
Cassandra ClareCassandra Jean Wydawnictwo: Mondadori Cykl: TMI The Graphic Novel (tom 1) Seria: Ze Swiata Nocnych Lowcow komiksy
komiksy
TMI The Graphic Novel (tom 1)
Ze Swiata Nocnych Lowcow
Mondadori
2019-09-17
2019-09-17
włoski
Sara West

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Szczerze mówiąc nigdy nie byłam wielką fanką rysunków Cassandry Jean. Jednak w formie powieści graficznej wypadają one jeszcze gorzej. Widać, że Jean nie ma wielkiego doświadczenia w rysowaniu komiksu. Oczywiście może to wybór artystyczny, ale mam wrażenie, że w wielu miejscach było jakoś tak pusto.

Nie jest źle, można przeczytać, ale na pewno nie będę czytać więcej tomów.

Nie jest źle, można przeczytać, ale na pewno nie będę czytać więcej tomów.

Minęło już trochę czasu odkąd czytałam pierwsze tomy Darów anioła, dlatego bardzo miło było powrócić do tej historii, ale w innej jej formie.

Bardzo podoba mi się kreska w tej powieści graficznej. Łatwo dać się ponieść historii. Fabuła jest trochę uproszczona, co jest zrozumiałe, ale i tak czyta się dobrze. Może gdyby ktoś nie znał wcześniej książek niektóre wydarzenia tutaj byłyby trudniejsze do zrozumienia, ale i tak jest nieźle :D

Fani serii powinni przeczytać, warto ^^ Jest coś świeżego w przypomnieniu sobie znanej już historii, ale winnej formie - bo niby już wiemy o co chodzi, ale jest w tym powiew świeżości, coś nowego.

5/5 ⭐

super wrócić do świata nocnych łowców w innej odsłonie ❤️! II tom tak na wczoraj 🙏🏻

5/5 ⭐

• Komiksy
  • Cassandra Clare
  • Po angielsku

Dodaj cytat z książki The Mortal Instruments. Città di Ossa. Libro uno. Graphic Novel