Kubusiowe zagadki

83-86478-13-6
zagadki, dla dzieci
Inne
espeja

Zagadka jako forma literatury dziecięcej pełnić może oczywiście pod warunkiem dobrego wykorzystania, szczególną rolę w pracy z małymi dziećmi. Spełnia bowiem warunek czynnika ułatwiającego rozwój myślenia przyczynowo skutkowego, wzbogaca wiedzę i służy przy okazji zabawie.Zbiór niniejszy, opracowany w oparciu o program dydaktyczny, realizowany w pracy przedszkola, zawiera zagadki trudniejsze, przeznaczone dla dzieci starszych 5-6 letnich, a także cykl zagadek łatwych, do pracy z dziećmi 3-4 letnimi.Z doświadczenia wiem, jakim kłopotem może stać się dotarcie do interesujących nas w danej chwili tematów. Myślę więc, że tak liczny zbiór, choć nie wyczerpuje on wszystkich możliwości, stanowił będzie znaczne ułatwienie w codziennej Państwa pracy.Mariusz Niemycki

dinda | 2010-06-19
espeja | 2010-02-10