rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Śledztwo ostatniej szansy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Czy to rzetelne i obiektywne źródło wiedzy o starożytnej Grecji? Ostatnio zaczęłam się mocno interesować starożytnością i szukam ciekawych pozycji.
2 lata temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2019
Rok 2019 był dla mnie dobrym czytelniczym rokiem. W ramach wyzwania przeczytałam 24 książki. Wyzwanie zakończone sukcesem! Dzięki niemu przeczytałam książki, po które raczej bym nie sięgnęła nie chcąc zmieniać swoich czytelniczych przyzwyczajeń. Okazało się, że czasem warto zmienić upodobania :) Mam nadzieję, że wyzwanie 2020 pozwoli mi odkryć jeszcze więcej ciekawych...
Dołącz do wyzwania czytelniczego LC
Świetny pomysł z wyzwaniem 😊. Zakończyłam wyzwanie na 2019 z rekordową liczbą książek. - 243 . Ale jestem dumna . Od dziś rozpoczynam wyzwanie na 2020 rok
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Czerwiec 2019)
Z biblioteki:  Wada  Zranić marionetkę Zakupy:  Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak  Tylko przeżyć. Prawdziwe historie rodzin polskich żołnierzy  Epoka milczenia. Przedwojenna Polska, o której wstydzimy się mówić
Czytamy w weekend
Duża dawka humoru, ciekawe historie naprawdę warto zagłębić się w ten świat. Pomimo, że większość książek to zbiory opowiadań polecam sprawdzić sobie, może na wiki, kolejność w jakiej najlepiej je czytać.
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Grudzień 2018)
Widziałam Steinbecka w Taniej Książce i sama mam ochotę, bo niedrogo.
5 lata temu