Wyzwanie czytelnicze LC

365 dni do wolności

Wydawnictwo: Dreamloft
365 dni do wolności
biznes, finanse

Dzięki tej książce zrealizujesz swoje cele w obszarze finansów.

Przed Tobą 365 dni, w których możesz zapracować na wszystkie swoje marzenia. To wystarczający czas, aby odpowiedzieć sobie na trzy najważniejsze w twoim życiu pytania: Co? Dlaczego? Jak?

źródło opisu: https://www.gandalf.com.pl/b/365-dni-do-wolnosci/

źródło okładki: https://www.gandalf.com.pl/b/365-dni-do-wolnosci/

Przy_kawie_z_ksiazka | 2018-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2018

W tej książce Magdalena Chołuj pomoże nam znaleźć inspirację do wytężonej pracy oraz wskazówki, jak ją podtrzymywać i nie stracić naszego celu z oczu. W tym konkretnym przypadku jest to osiągnięcie celu niezależności finansowej. Nie jest to łatwe i proste mimo tego, że autorka daje nam szereg podpowiedzi jak zautomatyzować swój biznes, jak planować. Nie znajdziemy w tej książce instrukcji krok po kroku jak to zrobić, bo wszystko zależy od nas. Każdy z nas jest inny i ma swój potencjał.

Znajdziemy tu zbiory technik motywacyjnych, które przydadzą się nie tylko do pomnażania swojego kapitału, ale także w innych sytuacjach życiowych. Znajdziemy kilka pomysłów na zarobek w sieci, a przede wszystkim dowiemy się, że wolność finansowa to nie dom z basenem, a po prostu kwota pieniędzy wpływająca na nasze konto, pokrywająca nasze wydatki nie zależnie od tego, czy w danym momencie pracujemy czy odpoczywamy.

Książka uświadamia, jak bardzo brakuje wiedzy dotyczącej zarządzania finansami i...

Eliza Żywicka | 2018-07-17
Przeczytana: 13 lutego 2018

Niesamowita książka, która naprawdę wiele zmieniła w moim myśleniu o pieniądzach, oraz o nawykach z nimi związanych.
Wprowadziła w moje życie, wiele przydatnych zasad, które stosuję cały czas.

Kataryna | 2018-07-21
Przeczytana: 17 września 2018