Zmorek. Część pierwsza. Narodziny Zmorka

Seria: Zmorek
Wydawnictwo: Dlaczemu
10 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
maobmaze

Wyobraź sobie niebieskiego dinozaura wielkości tłustego chomika. Albo niebieską pomarańczę w różowe plamy, pomarańczę z wielką paszczą i krótkimi nogami. W dodatku pomarańczę, która na grzbiecie ma małe skrzydła, z wyglądu przypominające skrzydła nietoperza, tyle że niebieskie. I wyobraź sobie, że ta niebieska pomarańcza jest mięciutka jak twój ulubiony cieplutki kocyk. I ma najpiękniejsze i najsłodsze oczy na świecie. Z rzęsami jak firanki. I uśmiech wesołego psiaka. To właśnie jest Zmorek.

źródło opisu: http://sklep.dlaczemu.pl/pl/p/Zmorek.-Czesc-1-Narodziny-Zmorka-/97

źródło okładki: http://sklep.dlaczemu.pl/pl/p/Zmorek.-Czesc-1-Narodziny-Zmorka-/97

Betka666 | 2018-05-12
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci-mam
Przeczytana: 01 maja 2018

Zmorek to stworzenie, które zyskało naszą sympatię już od momentu, kiedy wykluł się z jaja.
W książeczce mamy 3 krótkie historie, które świetnie budują napięcie i trzymają w nim czytelnika aż do samego końca.
Myślę, że można zacząć czytać już 3latkom, ale starsze dzieci będą miały z tej książki wiele frajdy.
Po przeczytaniu 3 opowiadań czekamy na następne. Jakie przygody czekają na tę sympatyczną niebieską kulkę?