Krótki przewodnik po Nowym Jedwabnym Szlaku

Wydawnictwo: Chronicon

Dla wybierających się na Wschód a także w innych kierunkach pomocny może być „Krótki przewodnik po Nowym Jedwabnym Szlaku” Adama Nobisa – Wydawnictwo Chronicon, Wrocław 2017. To nowe międzynarodowe inicjatywy dotyczące komunikacji, handlu, polityki, muzealnictwa, turystyki, wydarzeń kulturalnych i innych dziedzin naszego życia. Prof. Leszek Koczanowicz o tym „Przewodniku”: „ta niewielka książeczka jest efektem żmudnej pracy autora, który starannie zebrał rozsypane kamyczki składające się na imponującą mozaikę, jaką jest Nowy Jedwabny Szlak”.

źródło opisu: http://kulturoznawstwo.uni.wroc.pl

źródło okładki: http://kulturoznawstwo.uni.wroc.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!