Dyskusje o książce Granice marzeń. O państwach nieuznawanych

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
23 tyg. temu
Stosik na październik 2021
@awita A propos Obsesji piękna - najprostszym sposobem uniknięcia krzywd jest kultywowanie kultury wysokiej, zamiast popularnej, która jako nastwiona na szybki zysk zawsze będzie powielała i pogłębiała stereotypy oraz oddziaływała na ukryte pragnienia. Ciekaw jestem też, jaki będzie mój odbiór książek Baranowskiego
2 lata temu
Czytamy w weekend
Serialu nie widziałam, ale książka jest przewspaniała. Nie mogę wyjść z podziwu.
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (kwiecień 2018)
Imieninowe prezenty książkowe!  iusz Geniusz  Dżentelmen w Moskwie Dżentelmen w Moskwie  Mały Przyjaciel Mały Przyjaciel  Zapomniany Legion
6 lata temu
Czytamy w weekend
Książka nareszcie przeczytana. Zapraszam do przeczytania opinii na moim profilu (:
6 lata temu