Krystian

"Wybór myśli i uwag Stanisława Andrzeja Michalkiewicza adresuję do wszystkich wolnościowców i konserwatystów, którzy od wielu lat poświęcają czas i pieniądze na walkę z bajorem socjalizmu w najweselszym baraku demokratycznym - jakim jest Polska - w całym obozie Związku Socjalistycznych Republik Europejskich. Idąc pod górę i schodząc w dół, pokonujemy tę samą drogę, ale my, konserwatywni liberałowie, mamy szczególnie pod górę, żeby przywrócić wartości, które kiedyś były i się sprawdziły: wolność, własność i sprawiedliwość" - Waldemar Jan Rajca

źródło opisu: Okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!