Btooom!, Vol. 04

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
komiksy
angielski
Villiana

Ryota Sakamoto to młody bezrobotny mężczyzna uchodzący za jednego z najlepszych graczy Btooom! – bojowej gry online. Pewnego dnia budzi się na wyspie nie wiedząc jak się tam znalazł. Prosi o pomoc napotkanego człowieka, jednakże w odpowiedzi zostaje zaatakowany przedmiotem, który szybko rozpoznaje – bomba z gry Btooom!. Bohater szybko uświadamia sobie, że znajdujcie się w świecie Btooom!

Villiana | 2017-07-17
Przeczytana: 17 lipca 2017

Dziwna sprawa. Mimo iż wiem, że to wtórne, wiele rzeczy mi się nie podoba, a i tak całkiem nieźle się bawię. Akcja robi się coraz ciekawsza, a bohaterowie coraz mi bliżsi.

Sakamotę dręczą demony przeszłości, wspomina, jakim był człowiekiem przed wyspą (wreszcie, wreszcie coś o głównym bohaterze!). Tymczasem towarzysz Ryoty jest ciężko ranny, nowo poznana dziewczyna jest dzika i nieufna, a niedaleko pojawia się prawdziwe zagrożenie, w postaci osoby, która naprawdę chce wygrać tę grę.

Nawiązuje się dość interesująca akcja, wreszcie pojawiają się jakieś interakcje między bohaterami, dostajemy też trochę wspomnień Sakamoty. Dodatkowo okazuje się, że tajemnicza dziewczyna, Himiko, nie jest dla głównego bohatera tak całkiem obca (czego można było się domyślić od samego początku mangi, za to zdecydowanie minus).

Póki co nic mnie specjalnie nie zaskoczyło, ale i tak bawię się dobrze, a można nawet powiedzieć, że coraz lepiej.

Na półkach