Spice & Wolf 12

Cykl: Spice & Wolf (tom 12)
Wydawnictwo: Studio JG
Ookami to Koushinryou
komiksy
Dejikos

Nasi bohaterowie niespodziewanie natrafiają na handlarza Le Roi, który według Marielle Boland powinien posiadać informacje na temat zakazanej księgi, mogącej doprowadzić do wyniszczenia rodzinnych terenów Horo. Lawrance składa więc kupcowi ofertę, dzięki której księga nigdy nie miałaby wpaść w niepowołane ręce. Niestety, aby uratować północ, Lawrance będzie musiał rozdzielić sie z Horo, wcześniej niż planował. Czy to już koniec tej niezwykłej podróży?

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/