Auta 3. Kocham ten film

Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bajki
biedroblog

Zygzak McQueen – stary wyjadacz torów wyścigowych i siedmiokrotny zdobywca Pucharu Złotego Tłoka – jest mistrzem znanym na całym świecie. Kiedy na scenę wchodzi nowe pokolenie szybkich i wściekłych młodzików, legendarny idol zaczyna się zastanawiać, czy ma jeszcze szanse na torze. Czy kolejne zawody o Puchar Złotego Tłoka udowodnią, że weteran nie powiedział jeszcze ostatniego słowa? Przygotuj się na ostrą jazdę!

źródło opisu: https://egmont.pl/

źródło okładki: https://egmont.pl/

Wiktor Janus | 2017-08-05
Przeczytana: 04 sierpnia 2017

Jak zwykle w wydaniu książkowym wiele dialogów z filmu zmieniono oraz wiele zdarzeń pominięto. Warto jednak kupić dla samej warstwy wizualnej. Rysunki są przepiękne, a wydanie, do czego nas już Egmont przyzwyczaił, bez zarzutu.

Monika PASJONAUCI | 2017-07-01
biedroblog | 2017-06-22