Między nami żywiołami. Opowieść filmowa

bajki
Wydawnictwo Olesiejuk
2023-06-27
2023-06-27
Disney Pixar Żywioły Między nami żywiołami Miasto żywiołów

Lubicie BAJKI?
Tak, pytam o bajki- zawsze uwielbiałam bajki Disneya. Zarówno oglądać jak i móc je później czytać. Pierwsze "dorosłe" książki moich dzieci to była złota kolekcja Disneya którą mamy całą (tak chwalę się🙈)
Czasem po południu siadaliśmy, oglądaliśmy bajkę i czytaliśmy książkę, czasami było na odwrót, że zaczynaliśmy od czytania książki i później oglądaliśmy bajkę. Bambi, Dumbo, Król Lew, Toy Story i wiele innych.
Na części z tych bajek się wychowałam i z dumą czytałam je swoim dzieciom, zawsze wyciągaliśmy z niej jakiś morał, zawsze czegoś nowego się nauczyły. Ponieważ posiadam @disneypluspl bajki u mnie po prostu lecą, jakiś czas temu pojawiła się nowa bajka "Między nami żywiołami".
Piękna bajka opowiadająca o mieście czterech żywiołów i ukazująca, że przeciwieństwa się przyciągają i nie ma rzeczy niemożliwych. Po co to tu wstawiam? Może być tak że za chwilę poleje się hejt- ale nie będę miała z tym problemu, puszczam również bajki mojemu najmłodszemu dziecku( oczywiście nie tak żeby siedział i oglądał je 24h na dobę),ale oglądamy bajki razem. Mój syn jak przychodzi godzina oglądania bajek to po prostu podbiega do telewizora i cały czas pokazuje że chcę oglądać właśnie tę konkretną. W związku z czym postanowiłam że na Mikołaja dostanie książkę – przepięknie zilustrowaną powieść filmową.
Nie pamiętam kiedy widziałam taką radość u dziecka z powodu książki♥️
Siedzimy i ją czytamy, a wiecie co jest najlepsze? Że w chwili obecnej jeżeli oglądamy bajkę to mlody bierze tą książkę i pokazuje dokładnie te scenę w filmie które są w książce zilustrowane.

Ksiazka jest piękna, w twardej oprawie, ilustracje wyciągnięte z filmu, fabuła taka sama- tylko w wersji skróconej, ilość tekstu nie jest za duża, idealnie dopasowana- więc z czystym sumieniem mogę polecić- jezeli szukacie fajnej książki na prezent dla malucha- będzie to strzał w 10♥️

Lubicie BAJKI?

"Między nami żywiołami" to pięknie wydana opowieść filmowa Disneya. Oprócz solidnej, twardej oprawy mamy tu również piękną wklejkę i mnóstwo dużych, wspaniałych ilustracji wydrukowanych na dobrej jakości papierze 😍

Przedstawiona tu historia opowiada fabułę z filmu, oczywiście w nieco krótszej formie, ale wciąż dość szczegółowej.

Ilość tekstu na stronę jest raczej umiarkowana i czcionka jest bardziej odpowiednią dla trochę starszych dzieciaków niż takich całkiem maluchów.

To naprawdę przyjemna i barwna historia, zwłaszcza dla fanów światów, którymi rządzą żywiołu oraz miłośników podkreślania wartości więzów rodzinnych, akceptacji oraz odwagi do podążania inną niż wszyscy ścieżką ❤️

Ilość tekstu na stronę jest raczej...

• Tata 2023
  • Samodzielne