Dźwięk Cyfrowy

8320614333
dźwięk, kino, akustyka
technika
Łebski

W książce opisano podstawowe zagadnienia związane z dźwiękiem oraz technikami jego przetwarzania, począwszy od studyjnej inżynierii systemów audio, poprzez wielokanałowe układy przetwarzania, aż do możliwości komputerowej obróbki. Znalazły się tu opisy rynkowych systemów surround, sposoby kodowania sygnałów audio oraz techniki przesyłania dźwięku (również za pomocą Internetu), z pominięciem szczegółowego opisu technologii przechowywania oraz nośników stosowanych w technice dźwiękowej. Przedstawiono również możliwości wykorzystania procesorów sygnałowych do przetwarzania sygnałów audio. Odbiorcy: amatorzy cyfrowego dźwięku wielokanałowego, hobbyści audio, HiFi, DVD, video i kina domowego, reżyserzy i inżynierowie dźwięku oraz wszyscy zainteresowani tą tematyką.

źródło opisu: www.wkl.com.pl

źródło okładki: www.wkl.com.pl