Jestem śmiercią

Tłumaczenie: Mikołaj Kluza
Cykl: Robert Hunter (tom 7)
Wydawnictwo: Sonia Draga
I am death
SandyViant

Dwudziestoletnia kobieta zostaje porwana. Siedem dni później policja odnajduje jej ciało na niewielkiej polance w pobliżu lotniska w Los Angeles. Zwłoki ułożono z kończynami wyciągniętymi w taki sposób, aby utworzyły kształt gwiazdy. Sekcja zwłok wykazuje, że kobieta była torturowana, a następnie zamordowana w bardzo dziwaczny sposób. To jednak nie koniec niespodzianek. Morderca lubi gierki,...

Sekcja zwłok wykazuje, że kobieta była torturowana, a następnie zamordowana w bardzo dziwaczny sposób. To jednak nie koniec niespodzianek. Morderca lubi gierki, dlatego zostawił wiadomość wepchniętą w gardło swojej ofiary.

źródło opisu: http://www.soniadraga.pl/produkt/2551/thriller-i-sensacja.html

źródło okładki: http://www.soniadraga.pl/materialy/prod/podglad/2551.jpg

Chris Carter odpowie na Wasze pytania!

Do 22 marca będziemy zbierać propozycje pytań do Chrisa Cartera. Najciekawsze wybierzemy i prześlemy do pisarza, a jego odpowiedzi opublikujemy w serwisie. Autorom trzech najciekawszych pytań przekażemy książki „Rozmówca" ufundowane przez wydawnictwo Sonia Draga.