Pani Figowca Uzdrawiająca moc medytacji nie tylko dla Chrześcijan

Cykl: Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa (tom 3)
Wydawnictwo: Alfaton
religia
BethLuisNion

Pani Figowca jest kontynuacją książek wydanych przez wydawnictwo ALFATON Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa - Abo Polaka.Książka ukazuje jak od dziesiątków tysięcy lat, wielkie znaczenie miała i ma medytacja dla zdrowia psychicznego i fizycznego człowieka, jak i całej Ziemi. Człowiek od zarania dziejów szukał sposobów odkrycia praw rządzących światem wewnętrznym i zewnętrznym, a wykorzystywał do tego różne środki i techniki samokontroli umysłu czyli medytację i modlitwę. Zauważył potężną moc medytacji w czym ta książka ma nam to przybliżyć i odkryć unikalne przesłanie zapisane w starożytnych mitach i symbolach.Każdy może sam za pomocą medytacji wkroczyć na drogę rozwoju swojej duchowej świadomości.Autor odkrywa wspólne ezoteryczne przesłanie, jakie płynie z mitów i legend starożytnego świata, o ścieżce rozwoju duchowego i potrzebie medytacji, od Sumeru, Egiptu przez Grecję, Indie aż po Izrael. Książka objaśnia znaczenie kluczowych symboli dla rozwoju duchowego człowieka, takich jak: Drzewo Poznania Dobra i Zła - czyli tytułowa Pani Figowca, wąż, woda, pustynia, pal i wiele innych. Ukazuje niezwykłą wiedzę ukrytą w starożytnych mitach i legendach dotyczącą sztuki samo wnikania w Pierwotną Jaźń, która do tej pory była dla naszej cywilizacji ukryta i nieodgadniona.W nowym świetle zaczniesz postrzegać nauki płynące z opowieści o Chrystusie, Buddzie, Mojżeszu, Zeusie, Herze, Apollo, Heraklesie , Atenie, Re, Izydzie, Hator, Gilgameszu i wielu innych. Dzięki temu otworzysz się na wspaniały duchowy świat i odkryjesz wewnętrznego guru, nauczyciela, który dalej cię poprowadzi w życiu obdarzając zdrowiem, duchową mocą, mądrością i bogactwem, o jakim nawet nigdy nie marzyłeś.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie własne

BethLuisNion | 2017-05-13