Tajemne nauki Jezusa Chrystusa - część 2. Droga do nieśmiertelności

Abo Polak Wydawnictwo: Alfaton Cykl: Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa (tom 2) religia
Alfaton
Jezus religia ewangelia biblia ezoteryka gnoza
Tajemne Nauki Jezusa Chrystusa (tom 2)
religia
Jezus religia ewangelia biblia ezoteryka gnoza

Piękny wstęp. Potem bywa równie mądrze, choć trochę chaotycznie (za dużo powtórzeń?). Z tekstu trzeba wyłuskać perełki.

Autor wykazuje się erudycją i znajomością innych wierzeń i kultur. Mnóstwo ciekawych informacji. Czasem jednak interpretacja Ewangelii (również apokryficznych) wydaje mi się zbyt naciągana. Niby słuszna, ale rozszyfrowywanie symboliki nieco na siłę.

• Duchowa literatura
  • Ebook_Epub