Pierwsza pomoc Książka która ratuje życie

Wydawnictwo: Marek łebkowski
zdrowie, medycyna

Pierwsza pomoc to zbiór schematów postępowania w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia.Zrozumiałe i jednoznaczne polecenia ujęte w punkty, ilustrowane rysunkami, i przejrzysty układ graficzny pozwalają na wykonanie zabiegów ratujących życie przez osoby nie posiadające kwalifikacji medycznych i specjalnego sprzętu. Udzielenie pierwszej pomocy nie zastąpi fachowej interwencji medycznej, ale pozwoli poszkodowanemu ‘‘doczekać przybycia pogotowia ratunkowego..

CrazyGirlxD | 2016-08-28
| 2015-07-03