List do Rodzin. List do dzieci

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
religia
Agnieszka

Są to niezwykle serdeczne i wyjątkowe listy, które Papież skierował do rodzin i do dzieci w czasie Roku Rodziny (1994). Jak mówi sam Ojciec Święty, listy te stanowią dogodną okazję, aby zapukać do drzwi wszystkich domów, aby się z wszystkimi spotkać i przekazać szczególne pozdrowienie. Warto nieustannie powracać do treści tych papieskich dokumentów, bowiem mają one niezwykle aktualną i nieprzemijalną wartość.

źródło opisu: Wydawnictwo

źródło okładki: Wydawnictwo