Tappi i awantura z olbrzymem

Seria: TAPPI
Wydawnictwo: Zielona Sowa
BUKA

Jeśli znacie przyjacielskiego wikinga Tappiego, to nie musimy Was zachęcać do poznania jego kolejnych przygód. Jeśli go jeszcze nie znacie - wybierzcie się z nim do Szepczącego Lasu. Poznajcie Tappiego i innych mieszkańców tego niezwykłego miejsca! W Szepczącym Lesie zjawia się olbrzym, który postanawia objąć w nim rządy i każe przynosić sobie jedzenie oraz… zacerować dziurawą...

Poznajcie Tappiego i innych mieszkańców tego niezwykłego miejsca!

W Szepczącym Lesie zjawia się olbrzym, który postanawia objąć w nim rządy i każe przynosić sobie jedzenie oraz… zacerować dziurawą skarpetkę.
Przestraszone zwierzęta informują o tym Tappiego, licząc na pomoc swojego niezawodnego przyjaciela.
Tappi postanawia porozmawiać z olbrzymem, ale choć jest potężnym wikingiem, to jednak przy olbrzymie Kudłaczu wydaje się bardzo malutki.
Czy uda się uniknąć tytułowej awantury? Czy do Szepczącego Lasu powróci spokój?

Ten tom to wyjątkowa propozycja w całej serii.
To duży, olbrzymi (jakże by inaczej przy takim tytule) picturebook pełen kolorowych ilustracji.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/tappi-i-awantura-z-olbrzymem.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/tappi-i-awantura-z-olbrzymem.html

Irmina | 2017-05-21
Przeczytana: 19 maja 2017

Po przeczytaniu tej opowiastki doszłam do wniosku,że dorośli również powinni czytać bajki. Można w nich odnaleźć prostotę o której chyba co raz częściej zapominamy.
Jedno jest pewne Tappi jest mądrym wikingiem :)

netig | 2017-11-10
Na półkach: Przeczytane, Dzieci, 2017