Encyklopedia dinozaurów i innych zwierząt prehistorycznych

Wydawnictwo: Dragon
Encyclopaedia of Dinosaurs
dinozaury, mezozoik
ryszpak

Opis ponad 300 gatunków dinozaurów i innych zwierząt prehistorycznych od okresu permu po czwartorzęd. Szczegółowe informacje na temat budowy, środowiska życia, zachowania, diety każdego prehistorycznego gatunku, uzupełnione ramkami zawierającymi bogaty zestaw podstawowych danych oraz mapkami miejsc znalezienia skamieniałości. Ponad 450 pełnokolorowych szczegółowych rysunków zwierząt w ich...

Ponad 450 pełnokolorowych szczegółowych rysunków zwierząt w ich naturalnych środowiskach oraz zdjęć szkieletów i współczesnych rekonstrukcji.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.kmktychy.pl/pl/sklep/produkt/398/encyklopedia-dinozaurow/