Encyklopedia dinozaurów i innych zwierząt prehistorycznych

Carl Mehling Wydawnictwo: Dragon encyklopedie, słowniki
Encyclopaedia of Dinosaurs
encyklopedie, słowniki
Monika Wyrwas-Wiśniewska
dinozaury mezozoik

W tym roku (2018) ukazało się drugie już wydanie tej encyklopedii z inną okładką. Czy oba nakłady są dokładnie takie same co do zawartości ? Trudno mi powiedzieć bo nie miałem w rękach pierwszego wydania.
Co do aktualnego wydania to mogę śmiało powiedzieć ,iż jest to prawdziwa gratka dla miłośników dinozaurów i nie tylko. Poza samymi dinozaurami pokazane tu mamy również...

• Chcę w prezencie
  • W kolejce