Als broer en zus

Wydawnictwo: Prometheus Books
niderlandzki
Buka

Fred Verhoef en zijn neef Lex Henkelman zijn al jaren dik bevriend. Ze zijn beiden getrouwd en met zijn vieren spelen ze hun maandelijkse partijtje bowling, ze gaan samen naar een café of naar een restaurant. Maar Sylvia, Lex' vrouw, lijkt uitgekeken op het kalme, voorspelbare leven dat ze leidt. Misschien wil ze wel meer: andere dingen, spannende dingen. Fred is eigenaar van een enigszins...

Misschien wil ze wel meer: andere dingen, spannende dingen. Fred is eigenaar van een enigszins obscure handel in tweedehands auto's. Hij begrijpt haar hang naar avontuur, misschien begrijpt hij haar bijna té goed. Ze ontmoeten elkaar zonder dat hun partners daarvan op de hoogte zijn. Fred voelt zich schuldig omdat Lex al jaren zijn beste vriend is, maar toch probeert hij Sylvia voor zich te winnen. Intussen weet hij niet dat zij ook nog een ander geheim heeft. Af en toe blijven hij en Sylvia halve nachten weg, en ze weigert te zeggen waar ze was, zodat hij steeds radelozer wordt, en zijn hart uitstort bij een begripvolle, vrouwelijke collega.
En dan is Sylvia op een dag verdwenen. Voorgoed, lijkt het wel.

źródło opisu: https://www.hebban.nl/boeken/als-broer-en-zus-rene-appel

źródło okładki: https://www.hebban.nl/boeken/als-broer-en-zus-rene-appel