Double the Pleasure

Bracia Mastersonowie to bliźniacy. Różnice między nimi widać dopiero w ich charakterach. Grey jest odpowiedzialny, Zane to hulaka i kobieciarz. Pewnego dnia zamienili się rolami... Reina traktuje mężczyzn przedmiotowo, oczekując od nich tylko udanego seksu. Uwielbia projektować biżuterię, prowadzi też galerię sztuki erotycznej. Zaniepokojona kolejnymi włamaniami zwraca się o radę do Zane e, jej przyjaciela. Nie wie jednak, że to jego brat bliźniak.

źródło opisu: okładka

kama125 | 2016-01-30