Przed dzwonkiem. Pewnego razu w Nibylandii cz. 9

Seria: Pewnego razu w Nibylandii
Wydawnictwo: Zielona Sowa
The Never Girls. Before the Bell
Dominika K

Wiara we wróżki to początek niezwykłej przygody. Przeżyj ją w Nibylandii wspólnie z czterema dziewczynkami: Kate, Milą, Lilli i Gabi. Przed dzwonkiem: Nadszedł dzień, w którym Gabi została uczennicą. Dziewczynka jest bardzo szczęśliwa, a jakby szczęścia było mało, w odwiedziny do niej przylatuje ciekawski Wróż, który posiada wyjątkowy dar opowiadania niezwykłych opowieści. Niestety, w pewnym...

Przed dzwonkiem: Nadszedł dzień, w którym Gabi została uczennicą. Dziewczynka jest bardzo szczęśliwa, a jakby szczęścia było mało, w odwiedziny do niej przylatuje ciekawski Wróż, który posiada wyjątkowy dar opowiadania niezwykłych opowieści. Niestety, w pewnym momencie Wróż znika… Czy czterem przyjaciółkom uda się odszukać Kręciołka? Czy Wróż wróci bezpiecznie do Przystani Elfów, by opowiadać dziewczynkom kolejne niezwykłe historie?

źródło opisu: www.zielonasowa.pl

źródło okładki: www.zielonasowa.pl