Otoczenie kulturowe w biznesie międzynarodowym

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320818826
biznes, finanse
Asia

Autorka wyjaśnia w książce, czym jest kultura narodowa, skąd biorą się stereotypy i uprzedzenia. Wskazuje obszary biznesu międzynarodowego, na które kultury narodowe mają największy wpływ. Prezentuje różnice kulturowe w komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Ukazuje znaczenie religii, wartości oraz symboli w działalności przedsiębiorstw. Książka zawiera liczne przykłady z praktyki różnych przedsiębiorstw międzynarodowych.

źródło opisu: http://www.pwe.com.pl

źródło okładki: http://www.pwe.com.pl