Auta 2

Cars 2
bajki, Auta
Leksi88

Inne wydania

Tor wyścigów samochodowych to niebezpieczne miejsce. Zygzak McQueen, Złomek i inne auta z Chłodnicy Górskiej zostają wplątane w szpiegowską aferę! Zbierz wyjątkową kolekcję najpiękniejszych bajek i opowieści. Daj się zaprosić do magicznego świata swoich ulubionych bohaterów, w którym poznasz smak przygody i wartość przyjaźni.

źródło opisu: https://sklep.egmont.pl/ksiazki/wszystkie/p,auta-2,6603.html

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/ksiazki/wszystkie/p,auta-2,6603.html

Paweł | 2016-02-28

Szpiegowska misja Złomka była fajna! 8 gwiazdek wiecie co? Artur Barcis gra w miodowych latach jeśli Artur czyta moją opinie proszę Arturze Tadeuszu Norku Proszę napisz do mnie na lubimyczytać

Na półkach: Ameet

Kolejna książka z serii "CZYTAJ I SŁUCHAJ".

Tym razem przedstawiam Wam bajkę - Auta 2. Jestem pewna, że każdy doskonale wie co to za bajka :) Po prostu bajek Disneya nie można nie znać :)

Ta część "aut" jest bardzo kryminalna.
Zygzak wyjeżdża z Chłodnicy Górskiej, aby wziąć udział w serii wyścigów. Wraz z nim zabiera się jego najlepszy przyjaciel - Złomek.
Niestety wplątuje się on w wielką aferę szpiegowską... Zostaje wzięty za tajnego agenta, ale jest już zbyt późno aby się wycofać. Jeśli nie sprosta zadaniu Zygzak może mieć poważne kłopoty. Holownik jednak nie dopuści do tego, aby jego przyjacielowi stała się krzywda. Udaje mu się rozwiązać tę tajemniczą sprawę kryminalną :)

Nikodem jest wielkim fanem bajki "Auta". Druga część też jest przez niego bardzo lubiana, jednak nic nie dorówna pierwszej :)
Mimo to Mały słucha tej książki z zainteresowaniem. Jednak myślę, że nie do końca rozumie o co w tym wszystkim chodzi... Uważam, że jest jeszcze za mały aby zrozumieć taką...

Kuba_M | 2017-05-09
Na półkach: E3) Podstawówka 4-6