Błogosławieni jesteście

Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
religia
anon5555

Powołanie chrześcijanina „Gdy wszystko wokół nas jest tak bardzo zmienne - pisze ks. prof. Zwoliński - gdy rozsypują się zbutwiałe trony i trybuny, gdy rdzą pokrywają się miecze, a skarby kradną złodzieje, wówczas każda pewność nabiera szczególnej wartości ”. Rodzi się jednak pytanie, gdzie jest owa pewność, na której oprzeć można nasze odwieczne wybory, nasze życie. Autor wskazuje na Zbawiciela świata, który niezmiennie ten sam: wczoraj, dziś i jutro.

źródło opisu: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=16579

źródło okładki: http://kmt.pl/pozycja.asp?ksid=16579