Powstająca lwica

Wydawnictwo: Szaron
Lioness Arising
religia
Ewa G

Lwica budzi się ze snu i powstaje. To wspaniały okaz siły, żarliwości i piękna. Dominacja nad otoczeniem pomaga jej skutecznie sprawować opiekę nad własnym potomstwem oraz być istotnym wsparciem dla lwa. Tworzą zgrany zespół mający na celu zmieniać otaczający je świat. Ty również jesteś lwicą. W książce Powstająca Lwica autorka Lisa Bevere ukazuje kobietom życie i wizerunek lwicy, jako model...

Ty również jesteś lwicą.

W książce Powstająca Lwica autorka Lisa Bevere ukazuje kobietom życie i wizerunek lwicy, jako model pełen zajadłości, ale i ogromnej troskliwości. Ujawniając zaskakujące cechy tego niezwykłego stworzenia, Lisa wzywa kobiety do odkrywania nowych pasji i umiejętności oraz stawiania przed sobą nowych celów. Dzięki temu poselstwu odkryjesz jak być zadziwiającym okazem siły, nieugięcie bronić młodych, wstawiać się za tymi, którzy głosu nie mają, żyć w jasności i polować w ciemnościach oraz wznieść zbiorowy ryk będący w stanie zmienić wszystko.

Książka ta pełna jest niezwykłych spostrzeżeń ze świata natury i pełnych głębi biblijnych odniesień do lwicy. Jest ona apelem do kobiet nawołującym do wzrastania w siłę i liczebność, a wszystko po to, by zmieniać na lepsze otaczający nas świat.

W końcu Jezus jest lwem z pokolenia Judy, a my jesteśmy Jego Powstającymi Lwicami.

źródło opisu: http://nauczanie.hesed.org.pl/powstajaca-lwica-lisa-bevere/

źródło okładki: http://nauczanie.hesed.org.pl/powstajaca-lwica-lisa-bevere/